foto functie Naam Email adres
Ronnie Plamont hoofdcoach Ronnie Plamont ronnie@nijmegendevils.nl
John Copier assistent coach John Copier
Eric Mater adviseur Eric Mater eric@nijmegendevils.nl
Harrie Looman team manager Harrie Looman harrie@nijmegendevils.nl
Bjorn Kroeze goalie trainer Bjorn Kroeze bjorn@nijmegendevils.nl
Richard van den Berg assistent trainer Richard van den Berg
Alex%20de%20Rooij assistent trainer Alex de Rooij
Hans van Domburg Scipio teamarts Hans van Domburg Scipio
Siem Ottenheim fysiotherapeut Siem Ottenheim
Ed Vrolijks teambegeleider Ed Vrolijks ed@nijmegendevils.nl
Henny van Gennip teambegeleider Henny van Gennip henny@nijmegendevils.nl
Edwin Damen teambegeleider Edwin Damen edwin@nijmegendevils.nl