Definitieve programma gepubliceerd

p041

De Nederlandse en Belgische Bond hebben vandaag het definitieve programma gepubliceerd voor de BeNe-League, de Beker van Nederland en de Beker van België.

De AHOUD Devils Nijmegen start zaterdag 26 september om 18.30 uur met een uitwedstrijd in Luik en speelt één dag later, zondag 27 september om 17.00 uur, thuis tegen HYC Herentals. De wedstrijd tegen HYC vormt het slotstuk van het Open Huis, welke door het Triavium op die dag wordt georganiseerd.

Hieronder alvast het volledige programma. Later zullen we het programma voor Nijmegen apart publiceren.

De Nederlandse teams die deelnemen aan de bekercompetitie dienen er rekening mee te houden dat de halve finales worden gespeeld in heet weekeinde van 25, 26 en 27 december, met eventueel een midweekse wedstrijd tussen kerst en oud en nieuw.

De Belgische teams dienen er rekening mee te houden dat de halve finales worden gespeeld in het weekeinde van 25, 26 en 27 december en/of 29, 30 en 31 januari.

 

Competitie Plaats Dag Datum Tijd Thuis Uit
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 25-09-15 21:00 Olympia Heist op den Berg Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Luik (B) za 26-09-15 18:30 Liege / Luik AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Leuven (B) za 26-09-15 20:00 IHCL Leuven Tilburg Trappers
BeNe-League Deurne (B) za 26-09-15 20:30 Phantoms Deurne UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Herentals (B) za 26-09-15 21:00 REPLAY HYC Herentals Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) zo 27-09-15 17:00 Dolphin Kemphanen Phantoms Deurne
BeNe-League Nijmegen zo 27-09-15 17:00 AHOUD Devils Nijmegen REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Geleen zo 27-09-15 19:00 Laco Eaters Limburg Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Turnhout (B) zo 27-09-15 20:00 Turnhout Tigers ProClass Dordrecht Lions
Beker van Nederland Tilburg vr 02-10-15 20:30 Tilburg Trappers Laco Eaters Limburg
BeNe-League Nijmegen vr 02-10-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen IHCL Leuven
BeNe-League Den Haag vr 02-10-15 20:30 Hijs Hokij Den Haag Turnhout Tigers
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 02-10-15 21:00 Olympia Heist op den Berg Dolphin Kemphanen
BeNe-League Zoetermeer za 03-10-15 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Den Bosch za 03-10-15 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch Tilburg Trappers
BeNe-League Leeuwarden (Elfstedenhal) za 03-10-15 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Dordrecht za 03-10-15 21:15 ProClass Dordrecht Lions Phantoms Deurne
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) zo 04-10-15 17:00 Dolphin Kemphanen Liege / Luik
Beker van Belgie Heist o/d Berg (B) vr 09-10-15 21:00 Olympia Heist op den Berg IHCL Leuven
Beker van Nederland Nijmegen vr 09-10-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen ProClass Dordrecht Lions
Beker van Belgie Luik (B) za 10-10-15 18:30 Liege / Luik Phantoms Deurne
Beker van Belgie Herentals (B) za 10-10-15 21:00 REPLAY HYC Herentals Turnhout Tigers
Beker van Nederland Leeuwarden (Elfstedenhal) za 10-10-15 20:30 UNIS Flyers Heerenveen Tilburg Trappers
BeNe-League Amsterdam za 10-10-15 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Zoetermeer za 10-10-15 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Dolphin Kemphanen
BeNe-League Den Bosch za 10-10-15 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch Laco Eaters Limburg
Beker van Belgie Leuven (B) zo 11-10-15 18:15 IHCL Leuven Liege / Luik
Beker van Belgie Turnhout (B) zo 11-10-15 20:00 Turnhout Tigers Olympia Heist op den Berg
Beker van Belgie Deurne (B) zo 11-10-15 20:30 Phantoms Deurne REPLAY HYC Herentals
Beker van Nederland Geleen zo 11-10-15 19:00 Laco Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen
Beker van Nederland Tilburg zo 11-10-15 19:00 Tilburg Trappers AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Nijmegen vr 16-10-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 16-10-15 21:00 Olympia Heist op den Berg Phantoms Deurne
BeNe-League Amsterdam za 17-10-15 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Luik (B) za 17-10-15 18:30 Liege / Luik REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 17-10-15 20:15 Dolphin Kemphanen ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Den Bosch za 17-10-15 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Geleen za 17-10-15 20:30 Laco Eaters Limburg Turnhout Tigers
BeNe-League Deurne (B) za 17-10-15 20:30 Phantoms Deurne IHCL Leuven
BeNe-League Leuven (B) zo 18-10-15 18:15 IHCL Leuven IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Tilburg zo 18-10-15 19:00 Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Herentals (B) zo 18-10-15 20:00 REPLAY HYC Herentals Laco Eaters Limburg
BeNe-League Turnhout (B) zo 18-10-15 20:00 Turnhout Tigers Liege / Luik
BeNe-League Dordrecht zo 18-10-15 20:15 ProClass Dordrecht Lions Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Nijmegen vr 23-10-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Phantoms Deurne
BeNe-League Den Haag vr 23-10-15 20:30 Hijs Hokij Den Haag Laco Eaters Limburg
BeNe-League Tilburg vr 23-10-15 20:30 Tilburg Trappers Turnhout Tigers
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 23-10-15 21:00 Olympia Heist op den Berg ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Amsterdam za 24-10-15 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Dolphin Kemphanen
BeNe-League Zoetermeer za 24-10-15 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Heerenveen za 24-10-15 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Liege / Luik
BeNe-League Dordrecht za 24-10-15 21:15 ProClass Dordrecht Lions IHCL Leuven
BeNe-League Herentals (B) zo 25-10-15 20:00 REPLAY HYC Herentals Tilburg Trappers
BeNe-League Turnhout (B) zo 25-10-15 20:00 Turnhout Tigers AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Deurne (B) zo 25-10-15 20:30 Phantoms Deurne Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
Beker van Belgie Heist o/d Berg (B) vr 30-10-15 21:00 Olympia Heist op den Berg Phantoms Deurne
BeNe-League Den Haag vr 30-10-15 20:30 Hijs Hokij Den Haag Tilburg Trappers
Beker van Belgie Luik (B) za 31-10-15 18:30 Liege / Luik Olympia Heist op den Berg
Beker van Belgie Leuven (B) za 31-10-15 20:00 IHCL Leuven REPLAY HYC Herentals
Beker van Belgie Deurne (B) za 31-10-15 20:30 Phantoms Deurne Turnhout Tigers
Beker van Nederland Heerenveen za 31-10-15 20:00 UNIS Flyers Heerenveen AHOUD Devils Nijmegen
Beker van Nederland Geleen za 31-10-15 20:30 Laco Eaters Limburg ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Den Bosch za 31-10-15 20:45 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
Beker van Belgie Herentals (B) zo 01-11-15 20:00 REPLAY HYC Herentals Liege / Luik
Beker van Belgie Turnhout (B) zo 01-11-15 20:00 Turnhout Tigers IHCL Leuven
Beker van Nederland Dordrecht zo 01-11-15 20:15 ProClass Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) zo 01-11-15 17:00 Dolphin Kemphanen AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Tilburg zo 01-11-15 19:00 Tilburg Trappers Hotwings Panters Zoetermeer
Beker van Belgie Heist o/d Berg (B) vr 06-11-15 21:00 Olympia Heist op den Berg REPLAY HYC Herentals
Beker van Belgie Leuven (B) za 07-11-15 20:00 IHCL Leuven Phantoms Deurne
Beker van Belgie Turnhout (B) zo 08-11-15 20:00 Turnhout Tigers Liege / Luik
Beker van Belgie Deurne (B) zo 08-11-15 20:30 Phantoms Deurne Olympia Heist op den Berg
Beker van Belgie Heist o/d Berg (B) vr 13-11-15 21:00 Olympia Heist op den Berg Turnhout Tigers
Beker van Nederland Nijmegen vr 13-11-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Laco Eaters Limburg
Beker van Belgie Luik (B) za 14-11-15 18:30 Liege / Luik Turnhout Tigers
Beker van Belgie Deurne (B) za 14-11-15 20:30 Phantoms Deurne IHCL Leuven
Beker van Nederland Dordrecht za 14-11-15 21:15 ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers
BeNe-League Zoetermeer za 14-11-15 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Heerenveen za 14-11-15 20:00 UNIS Flyers Heerenveen IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 14-11-15 20:15 Dolphin Kemphanen REPLAY HYC Herentals
Beker van Belgie Herentals (B) zo 15-11-15 20:00 REPLAY HYC Herentals Olympia Heist op den Berg
Beker van Nederland Geleen zo 15-11-15 19:00 Laco Eaters Limburg AHOUD Devils Nijmegen
Beker van Nederland Tilburg zo 15-11-15 19:00 Tilburg Trappers ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Leuven (B) zo 15-11-15 18:15 IHCL Leuven Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Den Bosch zo 15-11-15 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Heerenveen vr 20-11-15 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Nijmegen vr 20-11-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers
BeNe-League Den Haag vr 20-11-15 20:30 Hijs Hokij Den Haag IHCL Leuven
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 20-11-15 21:00 Olympia Heist op den Berg Laco Eaters Limburg
BeNe-League Amsterdam za 21-11-15 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Luik (B) za 21-11-15 18:30 Liege / Luik Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Zoetermeer za 21-11-15 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Phantoms Deurne
BeNe-League Leuven (B) za 21-11-15 20:00 IHCL Leuven Dolphin Kemphanen
BeNe-League Dordrecht za 21-11-15 21:15 ProClass Dordrecht Lions UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Geleen zo 22-11-15 19:00 Laco Eaters Limburg Liege / Luik
BeNe-League Tilburg zo 22-11-15 19:00 Tilburg Trappers Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Herentals (B) zo 22-11-15 20:00 REPLAY HYC Herentals Turnhout Tigers
BeNe-League Deurne (B) zo 22-11-15 20:30 Phantoms Deurne Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Heerenveen vr 27-11-15 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Turnhout Tigers
BeNe-League Nijmegen vr 27-11-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 27-11-15 21:00 Olympia Heist op den Berg IHCL Leuven
BeNe-League Luik (B) za 28-11-15 18:30 Liege / Luik Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 28-11-15 20:15 Dolphin Kemphanen Tilburg Trappers
BeNe-League Geleen za 28-11-15 20:30 Laco Eaters Limburg AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Deurne (B) za 28-11-15 20:30 Phantoms Deurne REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Dordrecht za 28-11-15 21:15 ProClass Dordrecht Lions Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Den Haag zo 29-11-15 17:15 Hijs Hokij Den Haag UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Leuven (B) zo 29-11-15 18:15 IHCL Leuven Laco Eaters Limburg
BeNe-League Tilburg zo 29-11-15 19:00 Tilburg Trappers Liege / Luik
BeNe-League Herentals (B) zo 29-11-15 20:00 REPLAY HYC Herentals ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Turnhout (B) zo 29-11-15 20:00 Turnhout Tigers IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
Beker van Belgie Heist o/d Berg (B) vr 04-12-15 21:00 Olympia Heist op den Berg Liege / Luik
Beker van Nederland Nijmegen vr 04-12-15 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Tilburg Trappers
BeNe-League Den Haag vr 04-12-15 20:30 Hijs Hokij Den Haag ProClass Dordrecht Lions
Beker van Belgie Luik (B) za 05-12-15 18:30 Liege / Luik REPLAY HYC Herentals
Beker van Belgie Leuven (B) za 05-12-15 20:00 IHCL Leuven Turnhout Tigers
Beker van Nederland Heerenveen za 05-12-15 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Laco Eaters Limburg
BeNe-League Amsterdam za 05-12-15 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Hotwings Panters Zoetermeer
Beker van Belgie Herentals (B) zo 06-12-15 20:00 REPLAY HYC Herentals IHCL Leuven
Beker van Belgie Turnhout (B) zo 06-12-15 20:00 Turnhout Tigers Phantoms Deurne
Beker van Nederland Tilburg zo 06-12-15 19:00 Tilburg Trappers UNIS Flyers Heerenveen
Beker van Nederland Dordrecht zo 06-12-15 20:15 ProClass Dordrecht Lions AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Den Bosch zo 06-12-15 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch Dolphin Kemphanen
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 11-12-15 21:00 Olympia Heist op den Berg AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Luik (B) za 12-12-15 18:30 Liege / Luik IHCL Leuven
BeNe-League Zoetermeer za 12-12-15 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 12-12-15 20:15 Dolphin Kemphanen Laco Eaters Limburg
BeNe-League Deurne (B) za 12-12-15 20:30 Phantoms Deurne Turnhout Tigers
BeNe-League Dordrecht za 12-12-15 21:15 ProClass Dordrecht Lions IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Nijmegen zo 13-12-15 17:30 AHOUD Devils Nijmegen Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Leuven (B) zo 13-12-15 18:15 IHCL Leuven Liege / Luik
BeNe-League Geleen zo 13-12-15 19:00 Laco Eaters Limburg Dolphin Kemphanen
BeNe-League Tilburg zo 13-12-15 19:00 Tilburg Trappers Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Amsterdam zo 13-12-15 20:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Herentals (B) zo 13-12-15 20:00 REPLAY HYC Herentals Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Turnhout (B) zo 13-12-15 20:00 Turnhout Tigers Phantoms Deurne
Beker van Nederland Heerenveen vr 18-12-15 20:00 UNIS Flyers Heerenveen ProClass Dordrecht Lions
Beker van Belgie Turnhout (B) za 19-12-15 18:00 Turnhout Tigers REPLAY HYC Herentals
Beker van Belgie Leuven (B) za 19-12-15 20:00 IHCL Leuven Olympia Heist op den Berg
Beker van Belgie Deurne (B) za 19-12-15 20:30 Phantoms Deurne Liege / Luik
Beker van Nederland Dordrecht za 19-12-15 21:15 ProClass Dordrecht Lions Laco Eaters Limburg
BeNe-League Amsterdam za 19-12-15 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 19-12-15 20:15 Dolphin Kemphanen Hijs Hokij Den Haag
Beker van Belgie Luik (B) zo 20-12-15 18:30 Liege / Luik IHCL Leuven
Beker van Belgie Herentals (B) zo 20-12-15 20:00 REPLAY HYC Herentals Phantoms Deurne
Beker van Nederland Nijmegen zo 20-12-15 17:30 AHOUD Devils Nijmegen UNIS Flyers Heerenveen
Beker van Nederland Geleen zo 20-12-15 19:00 Laco Eaters Limburg Tilburg Trappers
BeNe-League Den Bosch zo 20-12-15 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Luik (B) za 02-01-16 18:30 Liege / Luik ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Heerenveen za 02-01-16 20:00 UNIS Flyers Heerenveen REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Den Bosch za 02-01-16 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch IHCL Leuven
BeNe-League Geleen za 02-01-16 20:30 Laco Eaters Limburg Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Leuven (B) zo 03-01-16 18:15 IHCL Leuven UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Tilburg zo 03-01-16 19:00 Tilburg Trappers IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Herentals (B) zo 03-01-16 20:00 REPLAY HYC Herentals Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Turnhout (B) zo 03-01-16 20:00 Turnhout Tigers Dolphin Kemphanen
BeNe-League Dordrecht zo 03-01-16 20:15 ProClass Dordrecht Lions Laco Eaters Limburg
BeNe-League Nijmegen vr 08-01-16 20:15 AHOUD Devils Nijmegen ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Den Haag vr 08-01-16 20:30 Hijs Hokij Den Haag Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 08-01-16 21:00 Olympia Heist op den Berg REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Luik (B) za 09-01-16 18:30 Liege / Luik Phantoms Deurne
BeNe-League Leuven (B) za 09-01-16 20:00 IHCL Leuven Turnhout Tigers
BeNe-League Heerenveen za 09-01-16 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Dolphin Kemphanen
BeNe-League Zoetermeer za 09-01-16 20:30 Hotwings Panters Zoetermeer AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Geleen za 09-01-16 20:30 Laco Eaters Limburg IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Dordrecht za 09-01-16 21:15 ProClass Dordrecht Lions Tilburg Trappers
BeNe-League Herentals (B) zo 10-01-16 20:00 REPLAY HYC Herentals IHCL Leuven
BeNe-League Turnhout (B) zo 10-01-16 20:00 Turnhout Tigers Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Deurne (B) zo 10-01-16 20:30 Phantoms Deurne Laco Eaters Limburg
BeNe-League Den Haag vr 15-01-16 20:30 Hijs Hokij Den Haag IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Tilburg vr 15-01-16 20:30 Tilburg Trappers Laco Eaters Limburg
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 15-01-16 21:00 Olympia Heist op den Berg Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Luik (B) za 16-01-16 18:30 Liege / Luik Dolphin Kemphanen
BeNe-League Zoetermeer za 16-01-16 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Leuven (B) za 16-01-16 20:00 IHCL Leuven AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Heerenveen za 16-01-16 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Phantoms Deurne
BeNe-League Dordrecht za 16-01-16 21:15 ProClass Dordrecht Lions Turnhout Tigers
BeNe-League Geleen zo 17-01-16 19:00 Laco Eaters Limburg Tilburg Trappers
BeNe-League Amsterdam zo 17-01-16 20:00 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Liege / Luik
BeNe-League Herentals (B) zo 17-01-16 20:00 REPLAY HYC Herentals UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Turnhout (B) zo 17-01-16 20:00 Turnhout Tigers Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Deurne (B) zo 17-01-16 20:30 Phantoms Deurne ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Nijmegen vr 22-01-16 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Laco Eaters Limburg
BeNe-League Amsterdam za 23-01-16 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Phantoms Deurne
BeNe-League Zoetermeer za 23-01-16 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Liege / Luik
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 23-01-16 20:15 Dolphin Kemphanen IHCL Leuven
BeNe-League Den Bosch za 23-01-16 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch Turnhout Tigers
BeNe-League Dordrecht za 23-01-16 21:15 ProClass Dordrecht Lions Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Geleen zo 24-01-16 19:00 Laco Eaters Limburg Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Tilburg zo 24-01-16 19:00 Tilburg Trappers AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Herentals (B) zo 24-01-16 20:00 REPLAY HYC Herentals IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Den Haag vr 29-01-16 20:30 Hijs Hokij Den Haag REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Zoetermeer za 30-01-16 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer Turnhout Tigers
BeNe-League Den Bosch za 30-01-16 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch Liege / Luik
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 30-01-16 20:15 Dolphin Kemphanen Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Heerenveen vr 05-02-16 20:00 UNIS Flyers Heerenveen ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Nijmegen vr 05-02-16 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Dolphin Kemphanen
BeNe-League Den Haag vr 05-02-16 20:30 Hijs Hokij Den Haag Phantoms Deurne
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 05-02-16 21:00 Olympia Heist op den Berg Tilburg Trappers
BeNe-League Amsterdam za 06-02-16 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Luik (B) za 06-02-16 18:30 Liege / Luik Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Deurne (B) za 06-02-16 20:30 Phantoms Deurne Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Tilburg zo 07-02-16 19:00 Tilburg Trappers IHCL Leuven
BeNe-League Turnhout (B) zo 07-02-16 20:00 Turnhout Tigers REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Heerenveen vr 19-02-16 20:00 UNIS Flyers Heerenveen Hijs Hokij Den Haag
BeNe-League Heist o/d Berg (B) vr 19-02-16 21:00 Olympia Heist op den Berg Liege / Luik
BeNe-League Amsterdam za 20-02-16 17:45 IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963 Turnhout Tigers
BeNe-League Luik (B) za 20-02-16 18:30 Liege / Luik Laco Eaters Limburg
BeNe-League Leuven (B) za 20-02-16 20:00 IHCL Leuven Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Deurne (B) za 20-02-16 20:30 Phantoms Deurne Tilburg Trappers
BeNe-League Dordrecht za 20-02-16 21:15 ProClass Dordrecht Lions REPLAY HYC Herentals
BeNe-League Geleen zo 21-02-16 19:00 Laco Eaters Limburg UNIS Flyers Heerenveen
BeNe-League Tilburg zo 21-02-16 19:00 Tilburg Trappers Dolphin Kemphanen
BeNe-League Herentals (B) zo 21-02-16 20:00 REPLAY HYC Herentals Phantoms Deurne
BeNe-League Turnhout (B) zo 21-02-16 20:00 Turnhout Tigers Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Den Bosch zo 21-02-16 20:15 Red Eagles ‘s-Hertogenbosch AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Nijmegen vr 26-02-16 20:15 AHOUD Devils Nijmegen Liege / Luik
BeNe-League Den Haag vr 26-02-16 20:30 Hijs Hokij Den Haag Hotwings Panters Zoetermeer
BeNe-League Luik (B) za 27-02-16 18:30 Liege / Luik Tilburg Trappers
BeNe-League Zoetermeer za 27-02-16 20:00 Hotwings Panters Zoetermeer ProClass Dordrecht Lions
BeNe-League Leuven (B) za 27-02-16 20:00 IHCL Leuven Olympia Heist op den Berg
BeNe-League Heerenveen za 27-02-16 20:00 UNIS Flyers Heerenveen AHOUD Devils Nijmegen
BeNe-League Eindhoven (Grote hal) za 27-02-16 20:15 Dolphin Kemphanen Red Eagles ‘s-Hertogenbosch
BeNe-League Deurne (B) za 27-02-16 20:30 Phantoms Deurne IJ.V. Amstel Tijgers anno 1963
BeNe-League Geleen zo 28-02-16 19:00 Laco Eaters Limburg IHCL Leuven
BeNe-League Turnhout (B) zo 28-02-16 20:00 Turnhout Tigers UNIS Flyers Heerenveen